SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - czerwiec A.D. 2011

   ŚRODA 1 CZERWCA, ŚW. JUSTYNA M

       godz. 18.00
      +Katarzyna, Michał i zmarli z rodziny Bezrąk

   CZWARTEK 2 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Maria, Marcin, Jan i zmarli z rodziny Pracowitych

   PIĄTEK 3 CZERWCA, ŚW. MĘCZENIKÓW KAROLA LWANGI I TOW.

       godz. 18.00
      +Zofia Knapik 1 rocznica śmierci

   SOBOTA 4 CZERWCA

       godz. 9.00
      W 18 rocznicę urodzin Magdaleny dziękczynno-błagalna

       godz. 17.00
      ŚLUB: Śmiałko Adam – Seternus Justyna

   NIEDZIELA 5 CZERWCA, WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

       godz. 8.00
      Zmarli Członkowie Róży Niepokalanego Serca N M Panny

       godz. 9.30
      +Stanisław, Weronika Kukulscy

       godz. 11.00
      +Bogusław Szwed

       godz. 18.00
      +Tadeusz Lisik 6 rocznica śmierci i zmarli rodzice

   PONIEDZIAŁEK 6 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Lesław Borek

       godz. 18.00
      +Emilia, Helena Tutko

   WTOREK 7 CZERWCA

       godz. 18.00

      

   ŚRODA 8 CZERWCA, ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

       godz. 18.00
       +Jan, Maria Baliccy i zmarli z rodziny

   CZWARTEK 9 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Zmarli z rodzin: Sobonkiewicz, Mareczko, Taradaj

   PIĄTEK 10 CZERWCA, BŁ. BOGUMIŁA BP

       godz. 18.00
       +Jan Chomiak 6 rocznica śmierci

   SOBOTA 11 CZERWCA, ŚW. BARNABY APOSTOŁA

       godz. 9.00
      Zmarli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące

       godz. 16.00
      ŚLUB: Puzio Sebastian – Fijałkowska Anna

   NIEDZIELA 12 CZERWCA, ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

       godz. 8.00
      W intencji dzieci KL II i rodziców dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      W intencji J M Bossi z okazji urodzin, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Agnieszka Frąckiewicz 13 rocznica śmierci

       godz. 18.00
      W 25 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Krzysztofa i Wiesławę Gur, dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 13 CZERWCA, NMP MATKI KOŚCIOŁA

       godz. 9.00
      W 50 rocznicę urodzin Andrzeja i w intencji rodziny dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      W INTENCJI MAM DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH
      +Franciszek, Olga Krukowscy

   WTOREK 14 CZERWCA, BŁ. MICHAŁ KOZAL BP I M

       godz. 18.00
      W INTENCJI OJCÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH
      +Kazimierz Chwiła z racji pogrzebu

   ŚRODA 15 CZERWCA, BŁ. JOLANY ZAK

      W INTENCJI RODZICÓW CHRZESTNYCH
       godz. 18.00
      W intencji mieszkańców ul. Kolejowej, Łąkowej i Krochmalnej, dziękczynno-błagalna

   CZWARTEK 16 CZERWCA

       godz. 18.00
      ZA RODZEŃSTWO
       +Joanna, Antoni Drynda i zmarli z rodziny

   PIĄTEK 17 CZERWCA, ŚW. ALBERT CHMIELOWSKI ZAK

       godz. 18.00
      ZA DZIADKÓW I NAUCZYCIELI
      ++Antoni, Pelagia Szary, Władysław Biedrowski

   SOBOTA 18 CZERWCA

       godz. 16.00
      ŚLUB: Przybylski Adrian - Świtlińska Sylwia

   NIEDZIELA 19 CZERWCA, TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

       godz. 8.00
      +Ryszard Tkaczyk 29 rocz. śm. i zmarli rodzice i teściowie

       godz. 9.30
       +Józef Wojtczak i zmarli z rodziny

       godz. 11.00
       W int. dzieci w I rocznicę przystąpienie do Komunii św., rodziców i chrzestnych dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      W intencji Korneli w 18 rocznicę urodzin, dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 20 CZERWCA

       godz. 18.00
       +Eugeniusz Seternus 7 rocznica śmierci

   WTOREK 21 CZERWCA, ŚW. ALOJZEGO GONZAGI ZAK

       godz. 18.00
      +Janina Ropuszyńska

   ŚRODA 22 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Jadwiga 16 rocz. śm. Aleksander Sienkiewicz i zm z rodziny

   CZWARTEK 23 CZERWCA, BOŻE CIAŁO

       godz. 8.00
      +Weronika, Stanisław i zmarli z rodziny Żukowskich

       godz. 9.30
      +Genowefa, Władysław, Jan Mogielscy

   PIĄTEK 24 CZERWCA, NARODZENIE JANA CHRZCICIELA

       godz. 18.00
      +Joanna, Jan, Janina, Piotr, Wacław Kucharczyk, +Józef Jezierski

   SOBOTA 25 CZERWCA

       godz. 15.00
      ŚLUB: Budzyna Damian - Dębiec Joanna

   NIEDZIELA 26 CZERWCA, XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Janina, Michał, Stanisław, Józef Bancerz i zmarli z rodziny

       godz. 9.30
       +Alicja, Michał Patalas

       godz. 11.00
       +Stanisław Wnęk

       godz. 11.00
      +Maria, Wojciech, Zdzisław Mazan, +Paulina, Franciszek Fijałkowscy

   PONIEDZIAŁEK 27 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Maria, Marcin Mikłaszewscy i zmarli z rodziny

   WTOREK 28 CZERWCA, ŚW. IRENEUSZA BP I M

       godz. 18.00
       +Feliks 4 rocz. śm., Feliks 16 rocz. śm. Błędowsci i zmarli z rodz. Piotrowskich i Błędowskich

   ŚRODA 29 CZERWCA, ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

       godz. 18.00
      +Józefa/k/, Józef Tabaka i zmarłe rodzeństwo

   CZWRTEK 30 CZERWCA

       godz. 18.00
      Podziękowanie za szczęśliwą operację z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Alicji




© 2011 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.