SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - maj A.D. 2011

   NIEDZIELA 1 MAJA, MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

       godz. 8.00
      W intencji Róży M Bożej Fatimskiej, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Bogusław Szwed

       godz. 14.00
      +Katarzyna, Władysław Bielasik

       godz. 14.00
      +Zofia, Józef, Jan Ropuszyńscy

       godz. 14.00
      +Kamil Lazarski 3 rocznica śmierci

       godz. 14.00
      +Ryszard Dziekan

       godz. 14.00
      ZA PARAFIAN DOSTOJNYCH GOŚCI I DOBRODZIEJÓW

   PONIEDZIAŁEK 2 MAJA, ŚW. WOJCIECHA BP, M

       godz. 18.00
      W intencji Danuty i Jerzego Barycza 30 rocznica ślubu

   WTOREK 3 MAJA, NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI

       godz. 9.00
      W 60 rocznicę urodzin Ireny i 40 rocznicę ślubu Ireny i Zbysława Szambelan, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      Za zmarłe Członkinie Róży M B Licheńskiej

   ŚRODA 4 MAJA, ŚW. FLORIANA M

       godz. 18.00
      +Eugeniusz 28 rocz. śm. i Rozalia Rączkowicz

   CZWARTEK 5 MAJA

       godz. 18.00
      +Anna, Adam, Leszek Chmiel i zmarli z rodziny

   PIĄTEK 6 MAJA, ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA

       godz. 18.00
      +Marianna, Józef Jelonek

   SOBOTA 7 MAJA

       godz. 9.00
       +Jan, Zofia 16 rocz. śm. Doskoczyńscy, Leon Milka 46 rocz. śm.

   NIEDZIELA 8 MAJA, III NIEDZIELA WIELKANOCNA

       godz. 8.00
      +Leontyna, Stanisław Żarscy, Katarzyna, Julia, Stanisław Liszaj

       godz. 9.30
      W int. Stanisławy z okazji imienin, +Szczepan, Katarzyna Prus

       godz. 11.00
      +Stanisław, Jan Furman i zmarli rodzice

       godz. 18.00
      +Bronisław 40 rocz. śm., Anna Kmieć

   PONIEDZIAŁEK 9 MAJA, ŚW. STANISŁAWA BP I M

       godz. 18.00
       +Agnieszka, Piotr Trojanowscy

   WTOREK 10 MAJA

       godz. 18.00
      +Witold Ulikowski 8 rocznica śmierci

   ŚRODA 11 MAJA

       godz. 18.00
      +Aniela, Tadeusz Tywoniuk, Rozalia, Eugeniusz, Anna Kowal

   CZWARTEK 12 MAJA

       godz. 18.00
      +Maria, Patryk, Małgorzata Węgrzyn

   PIĄTEK 13 MAJA

       godz. 18.00
      +Bogumił, Katarzyna, Franciszek Stępień

   SOBOTA 14 MAJA, ŚW. MACIEJA AP

       godz. 9.00
      +Zofia z racji imienin, Jan, Józef Ropuszyńscy

   NIEDIELA 15 MAJA, IV NIEDZIELA WIELKANIOCNA

       godz. 8.00
      +Teresa Żmijowska int. od Róży M B Fatimskiej

       godz. 9.30
      +Ryszard Piekutowski i zmarli rodzice i dziadkowie

       godz. 11.00
      +Władysław Okoński i zmarli rodzice i teściowie

       godz. 18.00
      +Aniela, Tadeusz Kaniewscy

   PONIEDZIAŁEK 16 MAJA, ŚW. ANDRZEJA BOBOLI KPŁ I M

       godz. 18.00
       +Zofia Szafrańska z okazji imienin, Teofil, Alina, Eugeniusz

   WTOREK 17 MAJA

       godz. 18.00
      +Teresa Żmijowska 1 rocz. śm., Władysław, Agnieszka, Stanisława/k/, Ignacy Miazga

   ŚRODA 18 MAJA

       godz. 18.00
      +Barbara Bezrąk 4 rocznica śmierci

   CZWARTEK 19 MAJA

       godz. 18.00
      +Anna Zielonka 22 rocznica śmierci

   PIĄTEK 20 MAJA

       godz. 18.00
      +Jan Wąsik

   SOBOTA 21 MAJA

       godz. 9.00
      W 35 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Jana i Bogusławę Nicewicz, dziękczynno-błagalna

   NIEDZIELA 22 MAJA V NIEDZIELA WIELKANOCNA

       godz. 8.00
      O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii

       godz. 9.30
       +Stanisław Radojewski 8 rocznica śmierci zmarli rodzice i teściowie

       godz. 11.00
       +Maria, Tadeusz Zawadzcy i zmarli rodzice

       godz. 18.00
      +Jan Gębala 20 rocznica śmierci i zmarli z rodziny

   PONIEDZIAŁEK 23 MAJA

       godz. 18.00
      +Edmund Galicki

   WTOREK 24 MAJA, NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

       godz. 18.00
      +Tadeusz Gołębiowski z racji pogrzebu

   ŚRODA 25 MAJA

       godz. 18.00
      +Krystyna Kurylas, Agnieszka Werłos, int. of. od Róży M B Rokitniańskiej

   CZWARTEK 26 MAJA, DZIEŃ MATKI

       godz. 18.00
      +Apolonia Seternus i zmarli z rodziny

   PIATEK 27 MAJA

       godz. 18.00
      +Władysław Iwaniec 19 rocznica śmierci i zmarli z rodziny

   SOBOTA 28 MAJA

       godz. 18.00
      W int. Marii i Piotra Tutko w 30 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa, dziękczynno-błagalna

   NIEDZIELA 29 MAJA, VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

       godz. 8.00
      +Józef Jezierski

       godz. 9.30
       +Andrzej Jończyk, zmarli rodzice, teściowie i z rodziny

       godz. 11.00
       +Agnieszka 4 rocznica śmierci i Józef Werłose

       godz. 18.00
      +Jan Miguła zmarli rodzice i rodzeństwo

   PONIEDZIAŁEK 30 MAJA

       godz. 18.00
      +Tadeusz Gołębiowski intencji od Siostry z rodziną

   WTOREK 31 MAJA, NAWIEDZE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

       godz. 18.00
      +Czesław Tułaza 11 rocznica śmierci




© 2011 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.