SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - kwiecień A.D. 2011

   PIĄTEK 1 KWIETNIA

       godz. 18.00
       W intencji mieszkańców ul. Topolowej Nr 5, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 2 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Weronika Wieczysta 2 rocz. śm. Joanna, Józef, Ryszard

   NIEDZIELA 3 KWIETNIA, IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

       godz. 8.00
      W int. Członkiń Róży Miłosierdzia Bożego, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Agnieszka z racji urodzin, Józef Werłos

       godz. 11.00
      +Bogusław Szwed

       godz. 18.00
      +Józef Golczyk z racji urodzin, W intencji wnuków: Laury, Błażeja, Szymona, Mikołaja, Ignacego, z racji urodzin dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 4 KWIETNIA

       godz. 18.00
      W int. mieszkańców ul. Topolowej Nr 9, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 5 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Zbigniew Pląskowski

   ŚRODA 6 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Maria Letza

   CZWARTEK 7 KWIETNIA

       godz. 18.00
       +Irena 1 rocz. śm., Jan 2 rocz. śm. Ciupek, Eugeniusz 2 rocz. śm. Żywek, Józef, Jadwiga Ciupek, Marcin, Marianna Karbowscy

   PIĄTEK 8 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Piotr Frankowski z okazji urodzin int. ofiarowana od rodziców oraz rodzeństwa

   SOBOTA 9 KWIETNIA

       godz. 9.00
      +Tadeusz 17 rocznica śmierci Prus, Stefania, Antoni Surmiak

   NIEDZIELA 10 KWIETNIA V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

       godz. 8.00
      Zmarłe Członkinie Róży Miłosierdzia Bożego

       godz. 9.30
      +Michalina, Michał, Jan, Wacław, Józef Jezierski i zmarli z rodziny

       godz. 11.00
      +Maria, Franciszek Skraba zmarli z rodziny, Stefania, Michał Kurylas i zmarli z rodziny

       godz. 18.00
      +Michał, Franciszka /k/ Kościelniak

   PONIEDZIAŁEK 11 KWIETNIA

       godz. 9.00
      W 45 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Stanisława i Zofię Piątek, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      +Zenona Bossi int. of. od Stanisławy i Jerzego Anczykowskich

   WTOREK 12 KWIETNIA

       godz. 9.00
      W intencji Marianny Simson z okazji urodzin, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      W intencji mieszkańców ul. Topolowej Nr 7, dziękczynno-błagalna

   ŚRODA 13 KWIETNIA

       godz. 9.00
      +Zenona Bossi

       godz. 12.00
      ZA PARAFIAN

       godz. 18.00
      W 59 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Tadeusza i Franciszkę Pawlak, dziękczynno-błagalna

   CZWARTEK 14 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Mikołaj, Maciej Pierzchnica

   PIĄTEK 15 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Zygmunt 1 rocz. śm. Maria Kwiatkowscy

   SOBOTA 16 KWIETNIA

       godz. 9.00
       +Konrad Przybylski

   NIEDZIELA 17 KWIETNIA, NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ

       godz. 8.00
      +Stefan Malinowski w rocznicę śmierci

       godz. 9.30
      +Maria, Władysław Wolanin i zmarli rodzice

       godz. 11.00
      W 90 rocznicę urodzin Stanisława Cłapa dziękczynno-błagalna

,        godz. 18.00
      +Wojciech Klita z okazji imienin

   WIELKI PONIEDZIAŁEK 18 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Zofia Piwowarczyk

   WIELKI WTOREK 19 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Zofia Pracowita z racji pogrzebu

   WIELKA ŚRODA 20 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Rozalia, Jan, Eugeniusz, Anna Kowal i zmarli z rodziny

   WIELKI CZWARTEK 21 KWIETNIA

       godz. 18.00
      W intencji Kapłanów

   WIELKI PIĄTEK 22 KWIETNIA

       godz. 17.00
      

   WIELKA SOBOTA 23 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Feliksa/k/, Michał Twardowscy

   NIEDZIELA 24 KWIETNIA, ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

       godz. 6.00
      ZA PARAFIAN, DOSTOJNYCH GOŚCI I DOBRODZIEJÓW

       godz. 9.30
      +Teresa Kurpet 1 rocznica śmierci

       godz. 11.00
       +Konrad Przybylski

       godz. 16.00
      ŚLUB: Renkas Marcin – Cieślak Iwona

   PONIEDZIAŁEK 25 KWIETNIA, OKTAWA WIELKANOCY

       godz. 8.00
      +Marianna, Antoni Grela

       godz. 9.30
      +Jan Pracowityn

       godz. 11.00
      W 40 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Stanisławę i Jerzego Anczykowskich, dziękczynno-błagalana

       godz. 18.00
      +Wiktoria 3 rocz. śm., Barbara Molka i zm. z rodziny oraz z rodziny Zabłockich

   WTOREK 26 KWIETNIA, OKTAWA WIELKANOCY

       godz. 18.00
      W 20 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Adama i Małgorzatę, dziękczynno-błagalna

   ŚRODA 27 KWIETNIA, OKTAWA WIELKANOCY

       godz. 18.00
      +Franciszek 14 rocz. śm., Weronika Dziekan

   CZWARTEK 28 KWIETNIA, OKTAWA WIELKANOCY

       godz. 18.00
      +Krystyna, Stefania, Barbara, Michał, Władysław Kurylas, +Władysław, Antonina, Piotr Szklarczuk, Leon Kauch

   PIĄTEK 29 KWIETNIA, OKTAWA WIELKANOCY

       godz. 18.00
      +Marianna Soczewko 5 rocznica śmierci

   SOBOTA 30 KWIETNIA, OKTAWA WIELKANOCY

       godz. 9.00
      +Bogdan Sawicki w rocznicę śmierci




© 2011 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.