SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - marzec A.D. 2011

   WTOREK 1 MARCA

       godz. 18.00
       + Władysław, Emilia

   ŚRODA 2 MARCA

       godz. 18.00
      + Zenona Bossi

   CZWARTEK 3 MARCA

       godz. 18.00
      + Szymon Feffczak, Maria i Stanisław

   PIĄTEK 4 MARCA

       godz. 18.00
      + Kazimierz Kikowski 13 rocznica śmierci

   SOBOTA 5 MARCA

       godz. 9.00
      + Emilia

   NIEDZIELA 6 MARCA, IX NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W 22 rocznicę powstania Męskiej Róży Niepokalanego Serca Maryi, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      W 75 rocznicę urodzin Rozalii Miguła, dziękczynno - błagalna

       godz. 11.00
      + Bogusław Szwed

       godz. 18.00
      + Cecylia, Edward Elsner, Zofia, Bolesław Baliccy

   PONIEDZIAŁEK 7 MARCA, ŚW. FELICYTY I PERPETUŁY M.

       godz. 18.00
       W intencji Pawła z okazji urodzin, dziękczynno - błagalna

   WTOREK 8 MARCA

       godz. 18.00
      + Piotr Zawadzki, Maria, Jan Baranowscy

   ŚRODA 9 MARCA, POPIELEC

       godz. 9.00
      + Józefa/k/ Koraleska

       godz. 18.00
      + Konrad Przybylski

   CZWARTEK 10 MARCA

       godz. 18.00
      + Zenona Bossi, int. of. od Moniki i Andrzeja Leszczyńskich z Visp

   PIĄTEK 11 MARCA

       godz. 18.00
      W intenci mieszkańców ul. Topolowej nr 8 i 10, dziękczynno - błagalna

   SOBOTA 12 LUTEGO

       godz. 9.00
      + Antoni, Bronisława/k/ Norwojsz, int. of. od Moniki i Andrzeja Leszczyńskich z Visp

   NIEDZIELA 13 MARCA, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

       godz. 8.00
      +Wiktor, Kazimiera/k/ Wróbel

       godz. 9.30
      W intencji Dionizego Simson, dziękczynno - błagalna

       godz. 11.00
      + Konstanty 18 rocz. śm. Franciszka Maluszyccy, + Leon, Stanisław Serek i zmarli z rodzin

       godz. 18.00
      + Józef 20 rocz. śm., Kazimierz 3 rocz. śm. Pracowity

   PONIEDZIAŁEK 14 MARCA

       godz. 18.00
      + Joanna, Zbigniew Zielińscy, int. of. od Moniki i Andrzeja Leszczyńskich z Visp

   WTOREK 15 MARCA

       godz. 18.00
      + Marcin 4 rocz. śm., Andrzej Witkowscyi zmarli z rodziny, +Stefan, Mirosław, Jan Matijczak

   ŚRODA 16 MARCA

       godz. 18.00
       W intencji Adama w 40 rocznicę urodzin, dziękczynno - błagalna

   CZWARTEK 17 MARCA

       godz. 18.00
      + Krzysztof Banyś, 8 rocznica śmierci

   PIĄTEK 18 MARCA

       godz. 18.00
      + Maria, Marcin Mikłaszewscy i zmarli z rodziny

   SOBOTA 19 MARCA, ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

       godz. 9.00
      + Józef Jezierski

   NIEDZIELA 20 MARCA, II NIEDZIELA WIELKIEGO PSOTU

       godz. 8.00
      + Józef, Adam Jurewicz, Stanisław Wnęk

       godz. 9.30
      + Agnieszka, Józef Werłos, Józef Wajs, Józef Golczyk

       godz. 11.00
      + Józef, Józefa/k/, Józef Golczyk i dusze w czyścu cierpiące

       godz. 18.00
      Zmarli z rodzin: Łagodzińskich, Jankowiak, Gulińskich

   PONIEDZIAŁEK 21 MARCA

       godz. 18.00
      + Konrad Przybylski

   WTOREK 22 MARCA

       godz. 18.00
      + Edward, Pelagia Barycza z okazji imienin i zmarli z rodzin Podraza i Barycza

   ŚRODA 23 MARCA

       godz. 18.00
      + Jan Lis, 36 rocznica śmierci

   CZWARTEK 24 MARCA

       godz. 18.00
      + Mikołaj Kołodziej, 4 rocznica śmierci

   PIĄTEK 25 MARCA, ZWIASTOWANIE PAŃSKIE

       godz. 18.00
      + Marianna Dulas i zmarli z rodziny Anczykowskich

   SOBOTA 26 MARCA

       godz. 9.00
       + Konrad Przybylski

   NIEDZIELA 27 MARCA, III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

       godz. 8.00
      + Marian, Michalina Chorostkowscy

       godz. 9.30
      + Józef Wojtczak z okazji imienin

       godz. 11.00
      W intencji Darii Wolanin w 16 rocznicę urodzin, dziękczynno - błagalna

       godz. 18.00
      + Leokadia Leśniewska

   PONIEDZIAŁEK 28 MARCA

       godz. 18.00
      + Tadeusz Krzyżanowski 2 rocznica śmierci i zmarli rodzice

   WTOREK 29 MARCA

       godz. 18.00
      + Mirosław Miszczak

   ŚRODA 30 MARCA

       godz. 18.00
      + Zenona Bossi, int. of. od Moniki i Andrzeja Leszczyńskich z Visp

   CZWARTEK 31 MARCA

       godz. 18.00
      W 2 rocznicę urodzin Norberta i jego rodziców, dziękczynno - błagalna




© 2010 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.