SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - luty A.D. 2011

   WTOREK 1 LUTEGO

       godz. 9.00
       Za zmarłych z rodziny Kucharskich

   ŚRODA 2 LUTEGO, OFIAROWANIE PAŃSKIE

       godz. 9.00
      +Maria, Bronisław Czachowski, Jan, Paulina Wiązek

       godz. 18.00
      +Maria Kołodziej z okazji imienin

   CZWARTEK 3 LUTEGO

       godz. 9.00
      W intencji Tadeusza i Andrzeja Kucharskich, dziękczynno-błagalna

   PIĄTEK 4 LUTEGO

       godz. 9.00
      W intencji mieszkańców ul. Ogrodowa Domki i Nr 15, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 5 LUTEGO

       godz. 9.00
      W intencji mieszkańców ul. Zielonej Nr 2, dziękczynno-błagalna

   NIEDZIELA 6 LUTEGO, V NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W intencji Róży M B Gromnicznej, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Józef 32 rocznica śmierci, Agnieszka Werłos

       godz. 11.00
      +Bogusław Szwed

       godz. 18.00
      +Walentyna Kierul 1 rocz. śm. Ludwik, Jarosław Masiuk

   PONIEDZIAŁEK 7 LUTEGO

       godz. 9.00
      +Agnieszka, Józef Werłos, int. of. od Pani Kucharskiej

   WTOREK 8 LUTEGO

       godz. 9.00
      W intencji mieszkańców ul. Leśnej Nr 3, dziękczynno-błagalna

   ŚRODA 9 LUTEGO

       godz. 9.00
      W intencji mieszkańców ul. Leśnej Nr 5, dziękczynno-błagalna

   CZWARTEK 10 LUTEGO, ŚW. SCHOLASTYKI DZ.

       godz. 9.00
      +Zdzisław Steliga z racji pogrzebu

   PIĄTEK 11 LUTEGO, MATKI BOŻEJ Z LOURDES - DZIEŃ CHOREGO

       godz. 9.00
       ZA CHORYCH ,CIERPIĄCYCH I KONAJĄCYCH

   SOBOTA 12 LUTEGO

       godz. 9.00
      W 18 rocznicę urodzin Aleksandry, dziękczynno-błagalna

   NIEDZIELA 13 LUTEGO VI NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Bolesław rocz. śm., Michał Prus

       godz. 9.30
      +Michał, Franciszka/k/ Antoni, Emilia Jurewicz

       godz. 11.00
      W 40 rocz. zaw. Sakramentu Małżeństwa przez Stanisław i Ewę Kikowskich, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      +Józefa/k/ 3 rocz.śm., Władysław, Andrzej Kucharscy, +Jerzy Mastalerz

   PONIEDZIAŁEK 14 LUTEGO, ŚW. CYRYLA I METODEGO

       godz. 9.00
      W intencji mieszkańców ul. Akacjowej Nr 4, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 15 LUTEGO

       godz. 9.00
      +Piotr Szachnowski, zm. rodzice i z rodziny

   ŚRODA 16 LUTEGO

       godz. 9.00
      +Anna, Janina, Józef, Kazimierz , Czesław Jezierscy

   CZWARTEK 17 LUTEGO

       godz. 9.00
      +Grzegorz, Zofia, Antoni Andreasik

   PIĄTEK 18 LUTEGO

       godz. 9.00
      +Aleksander Czereszkiewicz, zmarli rodzice i z rodziny

   SOBOTA 19 LUTEGO

       godz. 9.00
      +Karolina Michał Jasic

   NIEDZIELA 20 LUTEGO, VII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Czesława/k/ Kułaga 9 rocznica śmierci i zmarli z rodziny

       godz. 9.30
      W intencji Izabeli z okazji urodzin, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Bartosz Poniewierski

       godz. 18.00
      +Zbigniew Sawicki 15 rocznica śmierci

   PONIEDZIAŁEK 21 LUTEGO

       godz. 9.00
      +Stefania Ciastoń z racji pogrzebu

   WTOREK 22 LUTEGO, KATEDRY ŚW. PIOTRA AP

       godz. 9.00
      +Zofia, Józef, Jan Ropuszyńscy

   ŚRODA 23 LUTEGO, ŚW. POLIKARPA BP I M

       godz. 9.00
      +Andrzej 2 rocz. śm., Edward Wójtowicz

   CZWARTEK 24 LUTEGO

       godz. 9.00
      +Marta, Władysław Uczciwek,i zm. z rodz. Sachanowskich i Uczciwek

   PIĄTEK 25 LUTEGO

       godz. 9.00
      +Marcin, Maria Pracowity

   SOBOTA 26 LUTEGO

       godz. 9.00
       +Jarosław Muszyński 9 rocznica śmierci

   NIEDZIELA 27 LUTEGO VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Wiktor, Kazimiera Wróbel

       godz. 9.30
      +Konrad Przybylski

       godz. 11.00
      +Maria 10 rocz. śm., Roman 1 rocz. śmierci Rosolscy

       godz. 18.00
      +Zbigniew Kluza 10 rocz. śm. i zm. z rodz. Pierzchnica i Puchała

   PONIEDZIAŁEK 28 LUTEGO

       godz. 18.00
      +Edward Ratajczak 1 rocznica śmierci


© 2010 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.