SLO Przemków







Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - grudzień A.D. 2010

   ŚRODA 1 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Maria 10 rocz. śm., Michał, Michał, Rafał Korkuć

   CZWARTEK 2 GRUDNIA

      godz. 6.30
      +Władysław Trepkowski 3 rocz. śmierci

   PIĄTEK 3 GRUDNIA, ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO

       godz. 6.30
      +Janina Wojciechowska 5 rocz. śmierci

       godz. 17.00
      +Katarzyna, Stanisław, Czesław, Ryszard Bezrąk i zm. z rodziny

   SOBOTA 4 GRUDNIA, ŚW. BARABARY M

       godz. 6.30
      +Edward, Maria Gołąbiewscy, +Stanisław, Antonina, Jan Anczykowscy

       godz. 10.00
      W intencji Braci Górniczej i Ich Rodzin

   NIEDZIELA 5 GRUDNIA, II NIEDZIELA ADWENTU

       godz. 8.00
      W intencji Członkiń Róży św. Barbary dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Rozalia, Eugeniusz Ręczkowicz i zmarli rodzice

       godz. 11.00
      W 50 rocznicę urodzin Krystyny Baj dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      +Marzena Pawlak 13 rocz. śm., w int. Macieja w 13 rocznicę urodzin, dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 6 GRUDNIA, ŚW. MIKOŁAJA BP

       godz. 6.30
      +Mikołaj Kołodziej z racji imienin

   WTOREK 7 GRUDNIA, ŚW. AMBROŻEGO BP i DK

       godz. 6.30
      +Katarzyna, Stanisław, Czesław, Ryszard Bezrąk i zm. z rodziny

   ŚRODA 8 GRUDNIA, NIEPOKALANIE POCZĘCIE NMP

       godz. 9.00
      +Józef Wajs 10 rocznica śmierci

       godz. 18.00
      +Zofia Zaganiacz 15 rocz. śm. i zm. z rodziny, Rafał Korkuć

   CZWARTEK 9 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Janina, Tomasz Wójtowicz i zmarli z rodziny

   PIATEK 10 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Dariusz Rosół 1 rocznica śmierci, Marian Prus

   SOBOTA 11 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Kazimiera/k/ Buczak 9 rocznica śmierci

   NIEDZIELA 12 GRUDNIA, III NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE

       godz. 8.00
      +Bronisława/k/, Jan Rybiałek

       godz. 9.30
      W 11 rocznicę urodzin Daniela Piekutowskiego, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Apolonia z racji urodzin, Kacper, Eugeniusz, Józef, + Franciszek Seternus, Krystyna Horelik

       godz. 18.00
      +Stanisław Radojewski

       godz. 18.00
      W intencji Edyty i Bartosza, dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 13 GRUDNIA

       godz. 6.30
      W intencji mieszkańców ul. Topolowej NR 7, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 14 GRUDNIA, ŚW. JANA OD KRZYŻA KPŁ i DK

       godz. 6.30
      W rocznicę urodzin Zofii dziękczynno-błagalna

   ŚRODA 15 GRUDNIA

       godz. 6.30
      W intencji mieszkańców ul. Topolowej NR 8 i 10, dziękczynno-błagalna

   CZWARTEK 16 GRUDNIA

       godz. 6.30
      W intencji mieszkańców ul. Topolowej NR 12, dziękczynno-błagalna

   PIĄTEK 17 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Marcin, Maria, Michał, Rozalia Klita i zmarli z rodziny

   SOBOTA 18 GRUDNIA

       godz. 6.30
      Zmarli z rodzin: Buczak, Bednarczyk, Prasał

   NIEDZIELA 19 GRUDNIA, IV NIEDZIELA ADWENTU

       godz. 8.00
      +Leokadia,Józef Śliwa, Jadwiga Matwiejów, +Zofia, Władysław Stachura

       godz. 9.30
      +Wojciech Chrapek

       godz. 11.00
      +Bartosz Poniewierski z racji urodzin

       godz. 18.00
      +Karol, Anastazja, Franciszek Partyka

   PONIEDZIAŁEK 20 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Michał, Franciszek, Ludwik, Stefan Malinowscy i zm. rodzice

   WTOREK 21 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Wiesław, Kazimiera/k/ Musik

   ŚRODA 22 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Zenona/k/ Władysław Mackiewicz

   CZWARTEK 23 GRUDNIA

       godz. 6.30
      W 25 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Jacka i Teresę Konopskich, dziękczynno-błagalna

   PIĄTEK 24 GRUDNIA, WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

       godz. 24.00
       ZA PARAFIAN I DOBROCZYŃCÓW

   SOBOTA 25 GRUDNIA, BOŻE NARODZENIE

       godz. 9.30
      W intencji Zenony Bossi, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Agnieszka Frąckiewicz z racji urodzin

       godz. 18.00
      W intencji Heleny Pawełczyk, dziękczynno-błagalna

   NIEDZIELA 26 GRUDNIA, ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

       godz. 8.00
      +Jarosława Wiązek

       godz. 9.30
      +Helena 10 rocz. śm. Edward 6 rocz. śm i zmarli rodzice

       godz. 11.00
      +Józef Golczyk 8 rocznica śmierci i zmarli rodzice i teściowie

       godz. 18.00
      +Genowefa, Wacław Lichtańscy 19 rocznica śmierci

   PONIEDZIAŁEK 27 GRUDNIA, ŚW. JANA APOSTOŁA EWANGELISTY

       godz. 9.00
      +Jan Pracowity

       godz. 9.00
      W 40 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Mariana i Kazimierę Kucharskich, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 28 GRUDNIA, ŚW. MŁODZIANKÓW MĘCZENNIKÓW

       godz. 9.00
      +Zygmunt Maćkowiak 12 rocznica śmierci

       godz. 9.00
      W intencji Aleksandry i Zuzanny Jas w 10 rocznicę urodzin, dziękczynno-błagalna

   ŚRODA 29 GRUDNIA

       godz. 9.00
      +Józef Jezierski 24 rocznica śmierci

   CZWARTEK 30 GRUDNIA

       godz. 9.00
      W 18 rocznicę urodzin Macieja, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.00
      +Stanisław Furman 3 rocznica śmierci

   PIĄTEK 31 GRUDNIA, ZAKOŃCZENIE ROKU 2010

       godz. 17.00
      ZA PARAFIA I DOBRODZIEJÓW


© 2010 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.