SLO Przemków








Archiwum

Rok 2012

  maj
  kwiecień
  marzec
  luty
  styczeń

Rok 2011

  Grudzień
  Listopad
  Październik
  Wrzesień
  Sierpień
  Lipiec
  Czerwiec
  Maj
  Kwiecień
  Marzec
  Luty
  Styczeń

Rok 2010

  Grudzień
  Listopad
  Październik
















     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - czerwiec A.D. 2012

   PIĄTEK 1 CZERWCA, ŚW. JUSTYNA M DZIEŃ DZIECKA

       godz. 8.00

       godz. 18.00
      W intencji Bierzmowanych, Świadków Rodziców i Animatorów

   SOBOTA 2 CZERWCA

       godz. 9.00
      W intencji Pań Katechetek, Nauczycieli
      +Maria, Władysław Wolanin i zmarli rodzice

   NIEDZIELA 3 CZERWCA, NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

       godz. 8.00
      W intencji Róży M B La Salett, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Genowefa, Wacław Kowalscy, Adela, Stanisław Wocial

       godz. 11.00
      W int Dzieci KL III w rocznicę I Komunii św. i ich Rodziców, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      +Wojciech, Maria, Zdzisław Mazan, Paulina, Franciszek Fijałkowscy

   PONIEDZIAŁEK 4 CZERWCA

       godz. 18.00
      W int. mieszkańców ul. Akacjowej Nr 5, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 5 CZERWCA, ŚW. BONIFACEGO BP i M

       godz. 18.00
      +Emilian, Helena Tutko

   ŚRODA 6 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Maria, Marcin Pracowity

   CZWARTEK 7 CZERWCA, BOŻE CIAŁO

       godz. 8.00
      W 30 rocznicę ślubu Zdzisława i Grażyny Stemplewskich dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      W int. Wojciecha w 1 rocz. urodzin, dziękczynno-błagalna int. of. od dziadków

       godz. 9.30
      ZA PARAFIAN

   PIĄTEK 8 CZERWCA, ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

       godz. 18.00
      ++Ludwik, Zofia, Agnieszka, Władysław, Józef, Ewa Niewczas zmarli z rodziny, Stanisław Nowak i zm. z rodziny

   SOBOTA 9 CZERWCA

       godz. 9.00
      +Wincenty Łukasiewicz z racji pogrzebu

   NIEDZIELA 10 CZERWCA, X NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Janusza i Heleny Krupskich

       godz. 9.30
      +Zofia Knapik, Aniela, Wojciech, Franciszek, Marian, Stefan Kolber, Wojciech Chrapek

       godz. 11.00
      +Agnieszka Frąckiewicz 14 rocz. śm. int. od siostry Małgorzaty

       godz. 18.00
      +Katarzyna, Józef, Jan Izdebscy, Julia, Franciszek Nanikowscy

   PONIEDZIAŁEK 11 CZERWCA, ŚW. BARNABY AP

       godz. 18.00
      +Rodziców, rodzeństwo, dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące

   WTOREK 12 CZERWCA

       godz. 9.00
      W int. J M Bossi z okazji urodzin, dziękczynno-błagalna

   ŚRODA 13 CZERWCA, ŚW. ANTONIEGO Z PADWY KPŁ DK

       godz. 18.00
      W int. Karola w rocznicę urodzin dziękczynno-bł. int ofiarowana od siostry z rodziną

   CZWARTEK 14 CZERWCA, BŁ. MICHAŁA KOZALA BP i M

       godz. 18.00
      +Tadeusz Lisik i zmarli rodzice

   PIĄTEK 15 CZERWCA, NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

       godz. 18.00
      W 1 rocznicę urodzin wnuka Gabriela, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 16 CZERWCA NIEPOKALANEGO SERCA NMP

       godz. 9.00
      +Członków Róży Niepokalanego Serca NMP

       godz. 16.00
      ŚLUB: Hirantha – Andrawaas Patabendi – Gołos Magdalena

   NIEDZIELA 17 CZERWCA, XI NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Stanisław Wnęk

       godz. 9.30
      W int. Jakuba Kowalskiego 14 rocz. ur. int. of. od rodziców i rodzeństwa, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Józef Wojtczak, Antoni Olechowski

       godz. 18.00
      W intencji Darii w 17 rocz. ur., dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 18 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Maria Pucko z okazji pogrzebu

   WTOREK 19 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Marian Stępień z okazji pogrzebu

   ŚRODA 20 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Marian Stępień int. od żony Krystyny

   CZWARTEK 21 CZERWCA, ŚW. ALOJZEGO GONZAGI ZAK

       godz. 18.00
      +Alicja, Michał Patalas

   PIĄTEK 22 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Jadwiga 17 rocz. śm., Aleksander Sienkiewicz i zm. z rodziny

   SOBOTA 23 CZERWCA

       godz. 9.00
       +Małgorzata Dobrzeńska

   NIEDZIELA 24 CZERWCA, NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA

       godz. 8.00
      +Janina, Michał, Stanisław, Józef Bancerz

       godz. 9.30
      +Janina, Jan Kucharczyk

       godz. 11.00
      +Władysława/k/ Ropuszyńska 25 rocznica śmierci

   PONIEDZIAŁEK 25 CZERWCA

       godz. 18.00
      W 35 rocznicę ślubu Janiny i Krzysztofa Wojciechowskich, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 26 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Marian Stępień int. od Ireneusza z rodziną

   ŚRODA 27 CZERWCA

       godz. 18.00
      +Władysław Maciejak z okazji imienin

   CZWARTEK 28 CZERWCA, ŚW. IRENEUSZA BP i M

       godz. 18.00
      +Marcin, Maria Mikłaszewscy i zmarli z rodziny

   PIĄTEK 29 CZERWCA, ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

       godz. 9.00
      Podziękowanie za szczęśliwy rok szkolno-katechetyczny w int. dzieci, nauczycieli, katechetów pracowników Szkoły

       godz. 18.00
      +Józefa/k/, Józef, Tabaka i zmarłe rodzeństwo

   SOBOTA 30 CZERWCA

       godz. 9.00
      +Marian Stępień int. od Eugeniusza z rodziną



<<< powrót intencje <<<



© 2012 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.