SLO Przemków







Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - listopad A.D. 2010

   PONIEDZIAŁEK 1 LISTOPADA, UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

       godz. 8.00
      +Leokadia, Józef Śliwa, Jadwiga Matwiejów

       godz. 9.30
      +Zofia, Józef, Jan Ropuszyńscy

       godz. 12.00
      +Franciszek, Helena Kozłowscy

   WTOREK 2 LISTOPADA, DZIEŃ ZADUSZNY

      godz. 10.00
      +Tadeusz Juchom, int. ofiarowana od uczestników uroczystości pogrzebowej

      godz. 17.00
       +Adolfina/k/, Longin, Czesław Kuśmierczyk

   ŚRODA 3 LISTOPADA

       godz. 17.00
      +Jarosława/k/ Wiązek

   CZWARTEK 4 LISTOPADA, ŚW. KAROLA BOROMEUSZA BP

       godz. 17.00
      +Teresa Piotrowska 8 rocz. śm. i zmarli z rodziny

   PIĄTEK 5 LISTOPADA

       godz. 17.00
      +Zofia Knapik int ofiarowana od Róży Miłosierdzia Bożego

   SOBOTA 6 LISTOPADA

       godz. 9.00
      +Ryszard Ratajczak, Jan Kamoda

       godz. 9.30
      +Teresa Żmijowska int. ofiarowana od męża i dzieci

   NIEDZIELA 7 LISTOPADA, XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W intencji Członkiń Róży Miłosierdzia Bożego, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Roman Biały i zmarli rodzice

       godz. 11.00
      +Apolonia, Kasper, Eugeniusz, Franciszek, Józef Seternus, +Krystyna Horelik

       godz. 18.00
      +Bronisław 25 rocz. śm. Władysława/k/ 20 rocz. śm. Kazimierz Duma
      i zmarli z rodziny

   PONIEDZIAŁEK 8 LISTOPADA

       godz. 17.00
      +Maria, Marcin Mikłaszewscy i zmarli z rodziny

   WTOREK 9 LISTOPADA, ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI NA LATERANIE

       godz. 17.00
      W 11 rocznicę urodzin Przemysława Mendel, dziękczynno-błagalna

   ŚRODA 10 LISTOPADA, ŚW. LEONA WIELKIEGO Pp

       godz. 17.00
      +Michalina, Michał, Wacław , Jan Kucharczyk

   CZWARTEK 11 LISTOPADA, ŚW. MARCINA Z TOURS Bp

       godz. 10.00
      W intencji zmarłych i żyjących mieszkańców Siemianówki, dziękczynno-błagalna

   PIĄTEK 12 LISTOPADA, ŚW. JOZAFATA Bp i M

       godz. 17.00
      +Roman Krysin i zmarli koledzy

   SOBOTA 13 LISTOPADA, ŚW. MĘCZENNIKÓW BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA,    IZAAKA I KRYSTNA

       godz. 9.00
      +Jarosława/k/ Wiązek

       godz. 9.00
      +Bronisław, Maria, Józef, Władysław, Aniela Czachowscy i zm. z rodziny

   NIEDZIELA 14 LISTOPADA, XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Józefa/k/ Wojciechowska

       godz. 9.30
      Za zmarłych Członkinie z Róży NMP Nieustającej Pomocy

       godz. 11.00
      +Zofia Knapik, int. ofiarowana od chrześnicy Bogusi z rodziną

       godz. 18.00
      +Stanisław Radojewskiy

       godz. 18.00
      W intencji wszystkich osób cierpiących w żałobie z prośbą
      o Boże błogosławieństwo, łaski i opiekę M. Bożej i wstawiennictwo św. Faustyny

   PONIEDZIAŁEK 15 LISTOPADA

       godz. 17.00
      +Jan Muszyński 1 rocznica śmierci i zmarli z rodziny

   WTOREK 16 LISTOPADA

       godz. 17.00
      Zmarli z rodzin: Kołodziej, Adamskich, Mikulczyk

   ŚRODA 17 LISTOPADA, ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ ZAK

       godz. 17.00
      +Tadeusz Juchom, int. ofiarowana od P Z CARITAS

   CZWARTEK 18 LISTOPADA, BŁ. KAROLINY KŁÓZKÓWNY DZ i M

       godz. 17.00
      Zmarli z rodzin: Dziekan i Mielczarek

   PIĄTEK 19 LISTOPADA, BŁ. SALOMEI DZ

       godz. 17.00
      +Jarosława/k/ Wiązek

   SOBOTA 20 LISTOPADA, ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO KPŁ

       godz. 9.00
      +Krystyna, Stanisław Paryna

       godz. 9.00
      +Franciszka/k/, Michał, Józef Izdebscy, + Wojciech Duma

   NIEDZIELA 21 LISTOPADA, UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA
   KRÓLA WSZECHŚWIATA

       godz. 8.00
      +Edward Kukulski

       godz. 9.30
      +Kazimiera/k/, Wiktor Wróbel

       godz. 11.00
      +Zofia Knapik int ofiarowana od Zbyszka z rodziną z Choczni

       godz. 18.00
      +Władysław, Antoni, Anna Wiązek, Błażej, Maria Adamowicz

   PONIEDZIAŁEK 22 LISTOPADA, ŚW. CECYLI DZ i M

       godz. 17.00
      +Tadeusz Juchom, int. ofiarowana od uczestników uroczystości

   WTOREK 23 LISTOPADA

       godz. 17.00
      +Władysław Skiba 14 rocznica śmierci i zmarli rodzice

   ŚRODA 24 LISTOPADA, ŚW. ANDRZEJA I TOWARZYSZY M

       godz. 17.00
      +Ewa Wojciechowska 1 rocznica śmierci

   CZWARTEK 25 LISTOPADA

       godz. 17.00
      +Helena 8 rocz, śm. Marcin Bednarscy

   PIĄTEK 26 LISTOPADA

       godz. 17.00
      W 18 rocznicę urodzin Magdaleny, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 27 LISTOPADA

       godz. 9.00
      +Michał, Marianna Denuszek

       godz. 9.00
      +Eugenia, Jan Jednoróg, +Wojciech Duma

   NIEDZIELA 28 LISTOPADA, I NIEDZIELA ADEWNTU

       godz. 8.00
      +Jan, Maria Tkaczyk

       godz. 9.30
      + Andrzej Jończyk i zmarli rodzice i teściowie

       godz. 11.00
      +Stanisława/k/ Pachała 6 rocz. śm. Jadwiga Baranowska 24 rocz. śm.

       godz. 18.00
      W 18 rocznicę urodzin Korneli, dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 29 LISTOPADA

       godz. 6.30
      +Genowefa 3 rocz. śm., Marcin, Jan, Jerzy Sykuła

   WTOREK 30 LISTOPADA, ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA

       godz. 6.30
      W intencji mieszkańców ul. Topolowej NR 5 dziękczynno-błagalna


© 2010 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.