SLO Przemków








Archiwum

Rok 2012

  Marzec
  Luty
  Styczeń

Rok 2011

  Grudzień
  Listopad
  Październik
  Wrzesień
  Sierpień
  Lipiec
  Czerwiec
  Maj
  Kwiecień
  Marzec
  Luty
  Styczeń

Rok 2010

  Grudzień
  Listopad
  Październik
















     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - kwiecień A.D. 2012

   NIEDZIELA PALMOWA 1 KWIETNIA

       godz. 8.00
      Zmarłe Członkinie Róży Matki Bożej Gromnicznej

       godz. 9.30
      W 3 rocznicę urodzin Norberta, dziękczynno-błagalna i w int. rodziców

       godz. 11.00
      +Genowefa, Stanisław, Mieczysław Górscy

       godz. 18.00
      +Aniela, Julian, Jan, Julia Fijałkowscy Stanisław, Marianna, Andrzej Sudolscy

   WIELKI PONIEDZIAŁEK 2 KWIETNIA

       godz. 18.00
       +Józef Golczyk z okazji urodzin, o kanonizacje Bł. Jana Pawła II i za dusze w czyśćcu cierpiące

   WIELKI WTOREK 3 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Ryszard Dziekan

   WIELKA ŚRODA 4 KWIETNIA

       godz. 18.00
      W int. Agnieszki, Eweliny, Malwiny, wnuków Macieja i Aleksa

   WIELKI CZWARTEK 5 KWIETNIA

       godz. 18.00
       W intencji kapłanów, int. od Wspólnoty Żywego Różańca

   WIELKI PIĄTEK 6 KWIETNIA

       godz. 17.00
       DROGA KRZYŻOWA

   WIELKA SOBOTA 7 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Feliksa/k/, Michał Twardowscy

   NIEDZIELA ZMRTWCHWSTANIA PAŃSKIEGO 8 KWIETNIA

       godz. 6.00
      ZA PARAFIAN,GOŚCI I DOBRODZIEJÓW PARAFII

       godz. 9.30
      +Zofia Knapik, Aniela, Wojciech, Franciszek, Marian, +Stefan Kolber, Wojciech Chrapek

       godz. 11.00
      +Lechosław, Andrzej, Danuta, Barbara, Edward i zm. z rodziny Stefaniak

       godz. 18.00
      +Jan Chomiak 7 rocznica śmierci

   PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 9 KWIETNIA

       godz. 8.00
      +Wiktoria Molka 4 rocz. śm. zm z rodzin Molka i Zabłockich

       godz. 9.30
      W 30 rocznicę ślubu Stanisława i Anny Twardowskich

       godz. 11.00
      W intencji Zdzisława i Marii Wojteckich w 40 rocznicę ślubu

       godz. 18.00
      +Piotr Frankowski z okazji urodzin

   WTOREK 10 KWIETNIA

       godz. 18.00
       +Michalina, Michał, Jan, Wacław Kucharczyk

   ŚRODA 11 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Maria 30 rocz.śm.,Franciszek Skraba i zm z rodziny Kurylas

   CZWARTEK 12 KWIETNIA

       godz. 18.00
      W intencji Marianny Simson z okazji urodzin, dziękczynno-błagalna

   PIĄTEK 13 KWIETNIA

       godz. 18.00
      W int. Błażeja w 18 rocz. ur., Szymona w 16 rocz. ur., dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 14 KWIETNIA

       godz. 9.00
      +Kazimierz Kikowski, Teresa Kurpiel zm z rodz. i dusze za dusze w czyśćcu cierpiące

   NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 15 KWIETNIA

       godz. 8.00
      +Stanisław Głąb 41 rocz. śm. i zmarli rodzice

       godz. 9.30
      +Marianna Tworek, Katarzyna, Władysław Bielasik

       godz. 14.00
      +Roman, Bolesław Drabik i zmarli z rodziny
       godz. 14.00
      +Michał Czarny 1 rocznica śmierci
       godz. 14.00
      +Michalina, Marian Chorostkowscy
       godz. 14.00
      +Małgorzata Dobrzeńska
       godz. 14.00
      ZA PARAFIAN GOŚCI I DOBRODZIEJÓW PARAFII
       godz. 14.00
      W 60 rocznicę ślubu Tadeusza i Franciszki dziękczynno-bł int. od dzieci wnuków i prawnuka
       godz. 14.00
      W int. Tadeusza i Marii Ropuszyńskich, dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 16 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Wldemar Taler 3 rocz. śm., Józef Kiziuk

   WTOREK 17 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Michał, Franciszka/k/

   ŚRODA 18 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Zofia Piwowarczyk 5 rocznica śmierci

   CZWARTEK 19 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Helena, Czesława/k/ Smolka

   PIĄTEK 20 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Agnieszka z okazji imienin, Józef Werłos zmarli rodzice i rodzeństwo

   SOBOTA 21 KWIETNIA

       godz. 9.00
      +Rozalia 20 rocz. śm., Jan 6 m-cy po śmierci Kopeć

       godz. 16.00
      ŚLUB: Żelazo Tomasz – Skrzyńska Magdalena

   NIEDZIELA 22 KWIETNIA, III NIEDZIELA WIELKANOCNA

       godz. 8.00
      W 40 rocznicę ślubu Edwarda i Haliny Wojciechowskich dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Rozalia, Jan Eugeniusz Kowal i zmarli z rodziny

       godz. 11.00
      W 50 rocznicę urodzin Barbary Mikołajczyk, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      +Wojciech Chrapek z okazji urodzin, imienin zmarli dziadkowie Kazimierz i Zygmunt

   PONIEDZIAŁEK 23 KWIETNIA ŚW. WOJCIECHA BP i M

       godz. 18.00
      

   WTOREK 24 KWIETNIA

       godz. 18.00
      

   ŚRODA 25 KWIETNIA, ŚW. MARKA EWANGELISTY

       godz. 18.00
      +Eugeniusz, Rozalia Ręczkowicz

   CZWARTEK 26 KWIETNIA

       godz. 18.00
      +Bogdan Sawicki 5 rocznica śmierci

   PIĄTEK 27 KWIETNIA

       godz. 18.00
       +Franciszek 15 rocznica śmierci, Weronika Dziekan

   SOBOTA 28 KWIETNIA

       godz. 9.00
      +Krystyna, Stefan, Barbara, Michał, Władysław Kurylas +Władysław, Antonina, Piotr Szklarczuk, Leon Kauch

   NIEDZIELA 29 KWIETNIA, IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

       godz. 8.00
      +Wojciech Klita z okazji imienin

       godz. 9.30
       W 55 rocznicę ślubu Mieczysława i Marii Czernieńki, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Marianna, Antoni Grela

       godz. 18.00
      W 40 rocznicę ślubu Stanisława i Filomeny, dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 30 KWIETNIA

       godz. 18.00
      

<<< powrót intencje <<<



© 2012 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.