SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - grudzień A.D. 2011

   CZWARTEK 1 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Tadeusz, Honorata, Ludwik Krzyżanowscy

   PIĄTEK 2 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Zmarli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące

       godz. 17.00
      +Helena Piec z racji pogrzebu

   SOBOTA 3 GRUDNIA, ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO KPŁ

       godz. 6.30
      +Janina Wojciechowska 6 rocznica śmierci

   NIEDZIELA 4 GRUDNIA, II NIEDZIELA ADWENTU / ŚW. BARBARY/

       godz. 8.00
      W int. Członkiń Róży św. Barbary, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      W intencji Braci Górniczej i Ich rodzin, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Bogusław Szwed

       godz. 18.00
      +Bartosz Poniewierski z racji urodzin

   PONIEDZIAŁEK 5 GRUDNIA

       godz. 6.30
      W intencji mieszkańców ul. Hutniczej, Zielona Domki i nr 3, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 6 GRUDNIA, ŚW. MIKOŁAJA BP

       godz. 6.30
      +Mikołaj Kołodziej z racji imienin

   ŚRODA 7 GRUDNIA, ŚW. AMBROŻEGO BP DK

       godz. 6.30
      +Sabina Puchała

   CZWARTEK 8 GRUDNIA, NIEPOKALANIE POCZĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

       godz. 9.00
      +Maria z racji imienin, Roman Rosolscy

       godz. 18.00
      +Michał, Marianna Denuszek

   PIĄTEK 9 GRUDNIA

       godz. 6.30
       +Feliks, Rozalia, Feliks Błędowscy, Katarzyna, Józef Piotrowscy
      O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin

   SOBOTA 10 GRUDNIA

       godz. 6.30
      O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Eugenii Wiązek

   NIEDZIELA 11 GRUDNIA, III NIEDZIELA ADWENTU

       godz. 8.00
      +Maria Wojciechowska 1 rocznica śmierci

       godz. 9.30
      W 12 rocznicę urodzin Daniela Piekutowskiego, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Józef Wajs w rocznicę śmierci

       godz. 18.00
      +Marzena Orłowska 14 rocz. śm.
      w 14 rocznicę urodzin Macieja, dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 12 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Helena Piec int od Róży M B Gromnicznej

   WTOREK 13 GRUDNIA, ŚW. ŁUCJI DZ M

       godz. 6.30
       +Bronisława/k/, Jan Rybiałek

   ŚRODA 14 GRUDNIA

       godz. 6.30
      W intencji mieszkańców ul. Zielonej NR 2, dziękczynno-błagalna

   CZWARTEK 15 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Karol, Anastazja, Franciszek Partyka

   PIĄTEK 16 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Siostra Teodozja, Siostra Norberta Podraza

   SOBOTA 17 GRUDNIA

       godz. 6.30
       +Zofia Knapik, Aniela Wojciech, Franciszek, Marian, Stefan Kolber, Wojciech Chrapek

   NIEDZIELA 18 GRUDNIA, IV NIEDZIELA ADWENTU

       godz. 8.00
      +Stanisława/k/, Eugeniusz Żerebeccy

       godz. 9.30
      +Kazimiera/k/, Wiesław Musik

       godz. 11.00
      +Bartosz Poniewierski z racji urodzin

       godz. 18.00
      +Genowefa, Wacław Lichtańscy 20 rocz. śm i zmarli z rodziny

   PONIEDZIAŁEK 19 GRUDNIA

       godz. 6.30
      +Małgorzata Dobrzeńska z racji pogrzebu

   WTOREK 20 GRUDNIA

       godz. 6.30
       O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty

   ŚRODA 21 GRUDNIA

       godz. 6.30
      W int. Doroty Kikowskiej 40 rocznicę urodzin, dziękczynno-błagalna int od męża, dzieci i rodziców

   CZWARTEK 22 GRUDNIA

       godz. 6.30
      Pelagia 1 rocz. śm, Franciszek Barycza i zm z rodziny

   PIĄTEK 23 GRUDNIA

       godz. 6.30
      W int. Agnieszki Pawlickiej w 90 rocznicę urodzin, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 24 GRUDNIA, WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

       godz. 24.00
      ZA PARAFIAN, DOBRODZIEJÓW I GOŚCI

   NIEDZIELA 25 GRUDNIA, BOŻE NARODZENIE

       godz. 9.30
      +Zenona Bossi z okazji urodzin

       godz. 11.00
      W 15 rocznicę urodzin Sebastiana Ejsmont, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      +Wojciech Chrapek, 4 rocznica śmierci

   PONIEDZIAŁEK 26 GRUDNIA, ŚW. SZCZEPANA M

       godz. 8.00
      W int. Janusz i Heleny Krupskich, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Rozalia, Eugeniusz Ręczkowicz i zm rodzice

       godz. 11.00
      +Józef 9 rocz. śm., Józefa/k/, Golczyk zmarli rodzice i teściowie

       godz. 18.00
      +Czesław Pardus, 15 rocznica śmierci

   WTOREK 27 GRUDNIA, ŚW. JANA APOSTOŁA

       godz. 8.00
       +Jan Pracowity

   ŚRODA 28 GRUDNIA, ŚW. MŁODZIANKÓW MĘCZENNIKÓW

       godz. 8.00
      +Zygmunt Maćkowiak, 12 rocznica śmierci

   CZWARTEK 29 GRUDNIA

       godz. 8.00
      +Józef Jezierski 25 rocznica śmierci

   PIĄTEK 30 GRUDNIA, ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

       godz. 8.00
      W 5 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Ryszarda i Krystynę Patalas, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 31 GRUDNIA

       godz. 17.00
      ZA PARAFIAN, DOBRODZIEJÓW I GOŚCI




© 2011 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.