SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - październik A.D. 2011

   SOBOTA 1 PAŹDZIERNIKA, ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZ I DK

       godz. 9.00
      +Marianna, Stefan Gajewscy i zmarli z rodziny

   NIEDZIELA 2 PAŹDZIERNIKA, XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W int. Róży MB Różańcowej, dziękczynno - błagalna

       godz. 9.30
      +Janusz Prasał i zmarli rodzice i teściowie

       godz. 11.00
      +Bogusław Szwed

       godz. 18.00
      +Helena 9 rocz. śm., Marcin 28 rocz. śm. Bednarscy

   PONIEDZIAŁEK 3 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Jan Mielczarek, Stanisława/k/,Andrzej Pracowity

   WTOREK 4 PAŹDZIERNIKA, ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

       godz. 18.00
      +Ks.Stanisław Kusiak, Bolesław,Wincenty,Agnieszka Kusiak

   ŚRODA 5 PAŹDZIERNIKA, ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY KOWALSKIEJ

       godz. 18.00
      Podziękowanie za wysłuchane prośby, z prośba o zdrowie, wytrwanie i Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski

   CZWARTEK 6 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Stanisław Wojtowicz z racji pogrzebu

   PIĄTEK 7 PAŹDZIERNIKA, NMP RÓŻAŃCOWEJ

       godz. 18.00
      +Bolesław 1 rocz.śm., Henryk 10 rocz.śm. Robełko

   SOBOTA 8 PAŹDZIERNIKA

       godz. 9.00
      +Bronisław,Maria,Aniela,Władysław,Józef Czachowscy +Marian,Paulina,Jan Wiązek

   NIEDZIELA 9 PAŹDZIERNIKA, XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
       +Marcin, Michał, Maria Klita i zmarli rodzice

       godz. 9.30
      Za zmarłych z rodzin: Twardowskich, Świderskich, Piskorskich

       godz. 11.00
      W 15 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Pawła i Elżbietę Ejsmon, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      +Władysława/k/ 24 rocz. śm. Ropuszyńska

   PONIEDZIAŁEK 10 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
       +Antonina, Paweł Kubka, Zuzanna, Jan Lis

   WTOREK 11 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      W intencji mieszkańców ul. Topolowej Nr 8 i 10, dziękczynno-błagalna

   ŚRODA 12 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Józefa/k/, Jan, Jarosław Muszyńscy

   CZWARTEK 13 PAŹDZIERNIKA, BŁ.HONORATA KOŹMIŃSKIEGO

       godz. 18.00
       W intencji mieszkańców ul. Toplowej Nr 7, dziękczynno-błagalna

   PIĄTEK 14 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Emilia, Jan Tomoń

   SOBOTA 15 PAŹDZIERNIKA, ŚW.TERESY Z AVILA DZ I DK

       godz. 16.00
      ŚLUB: Żmijowski Krystian – Myhel Anna

   NIEDZIELA 16 PAŹDZIERNIKA, XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Janina, Ludwik, Helena, Barbara z rodz. Struga, Socha, Hołowko

       godz. 9.30
      W 50 rocz.zawarcia Sakr. Małżeństwa przez Leona i Halinę Żydeckich, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Jan Wocial, Marianna, Piotr Szaszko i zm z rodzin Wocial oraz Szaszko

       godz. 18.00
      +Ryszard Wieczysty 1 rocznica śmierci

   PONIEDZIAŁEK 17 PAŹDZIERNIKA, ŚW.IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO BP I M

       godz. 18.00
       +Jan Pracowity 14 rocznica śmierci

   WTOREK 18 PAŹDZIERNIKA, ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY

       godz. 18.00
      +Maria, Władysław Wolanin i zmarli rodzice

   ŚRODA 19 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      Dziękczynno-błagalna za szczęśliwą operację Ryszarda z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

   CZWARTEK 20 PAŹDZIERNIKA, ŚW. JANA KANTEGO KPŁ

       godz. 18.00
      +Wiktoria, Irena, Bronisław, Jan Kozak i zmarli z rodziny

   PIĄTEK 21 PAŹDZIERNIKA, ŚW. JAKUBA STRZEMIĘ BP

       godz. 18.00
      W intencji mieszkańców ul.Topolowej Nr 9, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 22 PAŹDZIERNIKA, BŁ. JANA PAWŁA II PP

       godz. 9.00
      W int. mieszkańców ul. Kolejowej, Krochmalnej, Łąkowej, dziękczynno-błagalna

   NIEDZIELA 23 PAŹDZIERNIKA, XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Apolonia, Aleksander Sawiccy i zmarli z rodziny

       godz. 9.30
      +Franciszka/k/, Michał Kościelniak

       godz. 11.00
      +Maria, Władysław, Teodora/k/, Piotr Bełch

       godz. 18.00
      +Mirosław 2 rocz.śm. z racji urodzin, Joanna Sołoducha

   PONIEDZIAŁEK 24 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Feliks Guzikowski 3 rocznica śmierci

   WTOREK 25 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
       +Andrzej Jończyk 3 rocz. śm. zmarli rodzice i teściowie

   ŚRODA 26 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Romualda Sierak i zmarli z rodziny

   CZWARTEK 27 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Stanisław 7 rocz. śm. Waldemar 2 rocz. śm. Patrzałek

   PIĄTEK 28 PAŹDZIERNIKA, ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

       godz. 18.00
      +Tadeusz Gołębiowski z racji imienin, zmarli rodzice, +Maria, Edward

   SOBOTA 29 PAŹDZIERNIKA

       godz. 9.00
      +Ryszarda/k/ Ptaszek 1 rocznica śmierci

   NIEDZIELA 30 PAŹDZIERNIKA, UROCZYSTOŚĆ POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO

       godz. 8.00
      +Jan, Magdalena Ropuszyńscy

       godz. 9.30
      +Helena 6 rocz. śm., Ludwik Migas

       godz. 11.00
      +Helena, Joanna, Magdalena, Michał Baliccy

       godz. 18.00
      +Stanisłąwa/k/,Józef, Sławomir, Gawin, Józef Kochanowicz i zmarli z rodzin: Gawin, Wiśniewskich, Kochanowicz

   PONIEDZIAŁEK 31 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      W intencji mieszkańców ul. Topolowej Nr 5, dziękczynno-błagalna




© 2011 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.