SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - wrzesień A.D. 2011

   CZWARTEK 1 WRZEŚNIA, BŁ. BRONISŁAWY DZ

       godz. 18.00
      +Franciszek Skraba 35 rocznica śmierci

   PIĄTEK 2 WRZEŚNIA

       godz. 18.00
      +Stefan, Zofia Osińscy

   SOBOTA 3 WRZEŚNIA, ŚW. GRZEGORZA WLK. Pp DK

       godz. 9.00
      W intencji Nikoli Kikowskiej w 15 rocznicę urodzin, int. ofiarowana od rodziców i dziadków

   NIEDZIELA 4 WRZEŚNIA, XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W int. Róży M B La Sallet w 19 rocznicę powstania

       godz. 9.30
      +Józefa/k/, Czesław Bezrąk

       godz. 11.00
      +Bogusław Szwed

       godz. 18.00
      W 4 rocz. urodzin wnuczki i Jej rodziców dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 5 WRZEŚNIA

       godz. 18.00
      +Stefania, Michał, Władysław, Barbara, Krystyna Kurylas, +Sabina, Benedykt, Józef Wajs

   WTOREK 6 WRZEŚNIA

       godz. 18.00
      +Józefa/k/ 1 rocz. śm. Jan 2 rocz. śm. Muszyńscy

   ŚRODA 7 WRZEŚNIA

       godz. 18.00
      W int. mieszkańców ul. Akacjowej Nr 5 dziękczynno-błagalna

   CZWARTEK 8 WRZEŚNIA, NARODZENIE N M PANNY

       godz. 18.00
      +Agata Wierzbicka 8 rocz. śm. i zmarli z rodziny

   PIĄTEK 9 WRZEŚNIA, POŚWIĘCENIE KATEDRY W GORZOWIE WLKP

       godz. 18.00
      W 25 rocz. ślubu Tadeusza i Jolanty Poźniak i w 2 rocz. Jakuba Kocur, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 10 WRZEŚNIA

       godz. 9.00
       W int. mieszkańców ul. Topolowej NR 12, dziękczynno-błagalna

   NIEDZIELA 11 WRZEŚNIA, XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Józefa/k/ Wojciechowska 5 rocz. śm.

       godz. 9.30
      +Jan Staniszewski 7 rocz. śm.

       godz. 11.00
      +Marianna, Andrzej, Mieczysław, Teresa, Helena Sidorowicz i zmarli z rodziny

       godz. 18.00
      +Rozalia Janeczko int. od chrześniaczki

   PONIEDZIAŁEK 12 WRZEŚNIA

       godz. 18.00
      W int. Moniki, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 13 WRZEŚNIA, ŚW. JANA CHRYZOSTOMA Bp DK

       godz. 18.00
       +Józefa/k/Antoni, Eugeniusz Pawlak i zm. z rodziny BaszczyN, +Zofia, Eugeniusz, Alina Teofil

   ŚRODA 14 WRZEŚNIA, PODWYŻSZENIE KRZYŻA ŚWIĘTEGO

       godz. 18.00
      +Andrzej 3 rocz. śm., Marcin Witkowscy

   CZWARTEK 15 WRZEŚNIA, NMP BOLESNEJ

       godz. 18.00
      +Kazimiera/k/Stolarczyk, Antoni, Zygmunt

   PIĄTEK 16 WRZEŚNIA, ŚW.KORNELIUSZA Pp CYPRIANA Bp M

       godz. 18.00
      +Aleksander 23 rocz. śm. Jadwiga Sienkiewicz i zm. z rodziny

   SOBOTA 17 WRZEŚNIA

       godz. 9.00
       W int. Bianki Barycza w 4 rocz. urodzin i Jej rodziców, dziękczynno-błagalna

   NIEDZIELA 18 WRZEŚNIA, XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      Zmarłe Członkinie Róży M B z La Sallet

       godz. 9.30
      +Józef Kochanowicz i zm. z rodzin Kochanowicz i Karkocha

       godz. 11.00
      W intencji ministrantów

       godz. 18.00
      +Mirosław, Michał, Kazimiera/k/ Mulka

   PONIEDZIAŁEK 19 WRZEŚNIA

       godz. 18.00
      W intencji Woluntariuszy świetlic o Boże błogosławieństwo

   WTOREK 20 WRZEŚNIA, ŚW. ANDRZEJA I TOWARZYSZY M

       godz. 18.00
      +Irena Miszkiewicz

   ŚRODA 21 WRZEŚNIA, ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA

       godz. 18.00
      +Władysława/k/ 21 rocz. śm. Bronisław 26 rocz. śm. Kazimierz Duma, +Adam Kusztal

   CZWARTEK 22 WRZEŚNIA

       godz. 18.00
      ++Józef Szlachetka

   PIĄTEK 23 WRZEŚNIA, ŚW. OJCA PIO ZAK

       godz. 18.00
      W 14 rocznicę urodzin Michała Kikowskiego, dziękczynno-błagalna, int. ofiarowana od rodziców i dziadków

   SOBOTA 24 WRZEŚNIA

       godz. 16.00
       ŚLUB: Tymiński Dawid - Frankowska Sylwia

   NIEDZIELA 25 WRZEŚNIA, XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Michał, Marian, Maria Prus i zmarli z rodziny

       godz. 9.30
      +Michał, Bolesław Prus

       godz. 11.00
      +Zofia Ropuszyńska 5 rocznica śmierci

       godz. 18.00
      +Janusz Ptaszek 5 rocznica śmierci

   PONIEDZIAŁEK 26 WRZEŚNIA

       godz. 18.00
      +Lidia, Władysław, Ryszard, Zbigniew Babiarz oraz zmarli z rodziny Wojciechowskich

   WTOREK 27 WRZEŚNIA, ŚW. WINCENTEGO a PAULO KPŁ

       godz. 18.00
      Zmarli dziadkowie : Bednarscy, Baliccy, Jednoróg

   ŚRODA 28 WRZEŚNIA, ŚW. WACŁAWA M

       godz. 18.00
      +Władysław Trepkowski 4 rocz. śm. zmarli rodzice, teściowie i rodzeństwo

   CZWARTEK 29 WRZEŚNIA, ŚW. ARCH. MICHAŁA,GABRIELA,RAFAŁA

       godz. 18.00
      +Michalina, Michał, Wacław, Józef Jezierscy i zm. z rodziny

   PIĄTEK 30 WRZEŚNIA, ŚW. HIERONIMA KPŁ DK

       godz. 18.00
       +Józefa/k/ 8 rocz. śm. Józef, Bonifacy Golczyk i zm. z rodziny




© 2011 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.