SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - sierpień A.D. 2011

   PONIEDZIAŁEK 1 SIERPNIA, ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO B DK

       godz. 18.00
      +Bolesław Kukiełka i zmarli z rodziny

   WTOREK 2 SIERPNIA

       godz. 18.00
      +Rudolf, Szczepan, Agnieszka, Rozalia Bezrąk, +Edward, Andrzej Wójtowicz i zmarli z rodziny

   ŚRODA 3 SIERPNIA

       godz. 18.00
      +Teresa Błaszak 1 rocznica śmierci

   CZWARTEK 4 SIERPNIA, ŚW. JANA MARII VIENEYA KPŁ

       godz. 18.00
      +Stanisław Pióro, Piotr Ropuszyński, Rozalia, Szczepan Bezrąk

   PIĄTEK 5 SIERPNIA

       godz. 18.00
      +Rozalia Janeczko int. od Róży M B Gromnicznej

   SOBOTA 6 SIERPNIA, PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

       godz. 9.00
      +Marianna, Jan Kędziora, Katarzyna, Teofil Małek

       godz. 16.00
      ŚLUB: Kurek Paweł - Tokarska Anna

   NIEDZIELA 7 SIERPNIA, XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W int. Róży M B Rokitniańskiej, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Roman z racji imienin, Maria Rosolscy

       godz. 11.00
      +Bogusław Szwed

       godz. 18.00
      +Antonina, Paweł Kubka

   PONIEDZIAŁEK 8 SIERPNIA, ŚW. DOMINIKA KPŁ

       godz. 18.00
      W int. mieszkańców ul. Leśnej NR 3, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 9 SIERPNIA, ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA DZ M

       godz. 18.00
      +Janina, Józef, Paulina Turkoniak, Antoni, Franciszka/k/ Stachoń

   ŚRODA 10 SIERPNIA, ŚW. WAWRZYŃCA DK M

       godz. 18.00
      +Roman Kowalski 25 rocznica śm. i zmarli z rodziny

   CZWARTEK 11 SIERPNIA, ŚW. KLARY DZ

       godz. 18.00
      +Petronela, Francziszek Sawiccy, Marianna, Jan Maćkowiak

   PIĄTEK 12 SIERPNIA

       godz. 18.00
      +Henryk Więckowski 1 rocz. śm. int. od żony

   SOBOTA 13 SIERPNIA

       godz. 9.00
       +Elżbieta Kucharska 1 rocz. śm. i o zdrowie dla Heleny Kucharskiej

       godz. 16.00
       ŚLUB: Dziedzic Marek - Lichtańska Agnieszka

   NIEDZIELA 14 SIERPNIA XX NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      Za zmarłe Członkinie Róży św. Barbary

       godz. 9.30
      +Marianna Cłapa 16 rocznica śmierci

       godz. 11.00
      W 18 rocznicę urodzin Eweliny Hołowko, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      +Henryk, Stanisław, Emilia Wiązek

   PONIEDZIAŁEK 15 SIERPNIA, WNIEBOWZIĘCIE NMP

       godz. 8.00
      +Ks. Jan Skiba int. od Wspólnoty Żywego Różańca

       godz. 9.30
      +Zdzisław Bera 10 rocznica śmierci

       godz. 11.00
      +Henryk Więckowski int. od dzieci i wnuków

       godz. 18.00
      W int. Marty Wawruch w 10 rocznicę urodzin, dziękczynno-błagalna

   WTOREK 16 SIERPNIA

       godz. 18.00
      +Włodzimierz, Mariusz, Józef, Julia Boczniewicz

   ŚRODA 17 SIERPNIA, ŚW. JACKA KPŁ

       godz. 18.00
       +Mirosław, Joanna,Olga, Józef Sołoducha

   CZWARTEK 18 SIERPNIA

       godz. 18.00
      W 89 rocznicę urodzin Heleny Pawłowskiej, dziękczynno-błagalna

   PIĄTEK 19 SIERPNIA

       godz. 18.00
      W int. mieszkańców ul. Leśnej NR 5, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 20 SIERPNIA, ŚW. BERNARDA OP DK

       godz. 9.00
      +Jan, Stanisław, Bolesława/k/ Skraba i zmarli z rodziny

   NIEDIELA 21 SIERPNIA XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Weronika 15 rocz. śm. Franciszek, Ryszard Dziekan

       godz. 9.30
      +Antoni 35 rocz. śm., Kazimiera/k/, Zygmunt Stolarczyk

       godz. 11.00
      +Zuzanna Lis 4 rocznica śmierci

       godz. 18.00
      +Wilhelm Dębiec 25 rocz. śm. i zmarli z rodz. Tracz i Dębiec

   PONIEDZIAŁEK 22 SIERPNIA, NMP KRÓLOWEJ

       godz. 18.00
      +Adam, zmarli rodzice i dziadkowie

   WTOREK 23 SIERPNIA

       godz. 18.00
      +Małgorzata, Janina, Stanisław Wegrzyn, Maria Partyka

   ŚRODA 24 SIERPNIA, ŚW. BARTŁOMIEJA AP

       godz. 18.00
       +Agnieszka Werłos 4 rocz. śm. int od Radomiły i Bolesława Chciuk

   CZWARTEK 25 SIERPNIA

       godz. 18.00
      +Kazimierz Paluszek 7 rocz. śm. Janusz, Roman 9 m-cy

   PIĄTEK 25 SIERPNIA, MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

       godz. 18.00
      +Józefa Sibera 2 rocznica śmierci

   SOBOTA 27 SIERPNIA, ŚW. MONIKI

       godz. 16.00
      ŚLUB: Dryja Mariusz - Lubińska Izabela

       godz. 17.30
      ŚLUB: Wolak Waldemar - Żmijowska Monika

   NIEDZIELA 28 SIERPNIA XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Eugeniusz 14 rocz. śm., Anna 5 rocz. śm. Kowal

       godz. 9.30
      +Stanisław 8 rocz. śm., Aleksander, Olga Hołowko, +Aniela Pantalej-Sawczuk

       godz. 11.00
      W rocznicę urodzin Aureli, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      +Ryszard, Stanisław, Stanisława/k/ Bednarscy

   PONIEDZIAŁEK 29 SIERPNIA, MĘCZEŃSTWO JANA CHRZCICIELA

       godz. 18.00
      +Mieczysław Borkowski 4 rocz. śm.

   WTOREK 30 SIERPNIA

       godz. 18.00
       W int. Macieja Kikowskiego w 21 rocznicę urodzin, dziękczynno-błagalna int. od rodziców i dziadków

   ŚRODA 31 SIERPNIA

       godz. 18.00
      +Zofia, Jerzy 23 rocz.śm. Majewscy i zm. z rodz. Golbów Jednoróg




© 2011 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.