SLO Przemków








Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - lipiec A.D. 2011

   PIĄTEK 1 LIPCA, NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

       godz. 18.00
      +Stanisława/k/ Ziemiańska rocz. śmierci

   SOBOTA 2 LIPCA, NIEPOKALANEGO SERCA NMP

       godz. 9.00
      +Marcin, Helena Bednarscy i zmarli z rodziny

       godz. 15.00
      ŚLUB: Widecki Tomasz - Potapowicz Ewa

   NIEDZIELA 3 LIPCA, XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W int. Róży M B N Pomocy, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Franciszka/k/ 20 rocz. śm. i zmarli z rodziny

       godz. 11.00
      +Bogusław Szwed

       godz. 18.00
      +Zenona/k/ Władysław Mackiewicz

   PONIEDZIAŁEK 4 LIPCA

       godz. 18.00
      +Stanisław Janikowski

   WTOREK 5 LIPCA

       godz. 18.00
      +Antoni, Pelagia Szary, Władysław Biedrowski

   ŚRODA 6 LIPCA, BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ ZAK.

       godz. 18.00
      +Bonifacy 12 rocz. śm. Józefa/k/Józef Golczyk izm. z rodziny

   CZWARTEK 7 LIPCA

       godz. 18.00

       +Krystyna Smolarczyk z racji pogrzebu

   PIĄTEK 8 LIPCA, ŚW. JANA Z DUKLI KPŁ

       godz. 18.00
       +Jan Gębala, Bolesław Kukiełka, Janusz Kozerski zm. z rodziny

   SOBOTA 9 LIPCA

       godz. 9.00
      +Regina Wołoch 2 rocznica śmierci

   NIEDZIELA 10 LIPCA, XV NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Marcin Klita w rocznicę śmierci

       godz. 9.30
      +Józef Wojciechowski i zmarli z rodziny

       godz. 11.00
      +Piotr Frankowski 4 rocznica śmierci zm. rodzice i teściowie

       godz. 18.00
      W int. Grzegorza i Kamili o Boże bł. na nowej drodze życia int. od rodziców i siostry

   PONIEDZIAŁEK 11 LIPCA, ŚW. BENEDYKTA OP

       godz. 18.00
      +Ryszard Dziekan

   WTOREK 12 LIPCA, ŚW. BRUNONA BONIFACEGO BP I M

       godz. 18.00
      +Ryszard Dziekan int. od Chrzestnej z rodziną

   ŚRODA 13 LIPCA, ŚW. ANDRZEJA, ŚWIERADA I BENEDYKTA

       godz. 18.00
      +Ryszard Dziekan int. od rodziny Kucharczyk

   CZWARTEK 14 LIPCA

       godz. 18.00
      +Maria Norkiewicz z racji pogrzebu

   PIĄTEK 15 LIPCA, ŚW. BONAWENTURY BP I DK

       godz. 18.00
      +Helena, Franciszek Lisik i zmarli z rodziny

   SOBOTA 16 LIPCA, NMP Z GÓRY KARMEL

       godz. 9.00
      +Józef 20 rocz. śm. Maria 5 rocz. śm. Mydłowscy i zm. z rodziny

       godz. 15.00
       ŚLUB: Dobroś Dawid – Buczak Justyna

       godz. 17.00
      ŚLUB: Dwornik Łukasz - Duma Magdalena

   NIEDZIELA 17 LIPCA, XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W int. Członkiń Róży M B Gromnicznej, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      W int. mieszkańców ul. Rybnej 1 -8, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      W int. mieszkańców ul. Rybnej 10, dziękczynno-błagalna

       godz. 18.00
      Za zmarłych z rodzin: Wocial i Kowalskich

   PONIEDZIAŁEK 18 LIPCA, BŁ. SZYMONA Z LIPNICY KPŁ

       godz. 18.00
      +Leon Jednoróg

   WTOREK 19 LIPCA

       godz. 18.00
      +Stanisława/k/ Franciszek, Lucyna Piwowarczyk

   ŚRODA 20 LIPCA, BŁ.CZESŁAWA KPŁ

       godz. 18.00
      W 93 rocznicę urodzin Franciszka Twardowskiego, dziękczynno-błagalna

   CZWARTEK 21 LIPCA

       godz. 18.00
      +Franciszek Pawłowski i zmarli rodzice

   PIĄTEK 22 LIPCA, ŚW. MARII MAGDALENY

       godz. 18.00
      W 12 rocznicę urodzin Przemysława Mendel, dziękczynno-błagalna

   SOBOTA 23 LIPCA ŚW. BRYGIDY ZAK

       godz. 9.00
      +Czesław Pardus z racji imienin

       godz. 16.00
      ŚLUB: Gałączkowski Dawid – Bancerz Ewa

   NIEDZIELA 24 LIPCA, XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Anna, Franciszek Pukas, Weronika Wieczysta

       godz. 9.30
      +Feliks Machera 4 rocznica śmierci

       godz. 11.00
      +Anna, Stefan Kulas

       godz. 18.00
      O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Biedrowskich

   PONIEDZIAŁEK 25 LIPCA, ŚW. JAKUBA AP

       godz. 18.00
      +Rozalia Janeczko z racji pogrzebu

   WTOREK 26 LIPCA, ŚW. JOACHIMA I ANNY

       godz. 18.00
      W pewnej intencji

   ŚRODA 27 LIPCA

       godz. 18.00
      +Michał Czarny z racji urodzin i pogrzebu

   CZWARTEK 28 LIPCA

       godz. 18.00
       W int. mieszkańców ul. Szkolnej, dziękczynno-błagalna

   PIĄTEK 29 LIPCA, ŚW. MARTY

       godz. 18.00
      +Michał 20 rocz. śm., Janina Mychel

   SOBOTA 30 LIPCA

       godz. 9.00
       +Marianna Tworek z okazji urodzin int. od dzieci

   NIEDZIELA 31 LIPCA, XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Maria 11 rocz. śm., Mikołaj Kołodziej

       godz. 9.30
      +Kazimierz 9 rocz. śm. Ziobrowski i zmarli z rodziny

       godz. 11.00
      +Franciszek 4 rocz.śm. Kwiatkowski i zmarli z rodzin: Widera i Kwiatkowskich

       godz. 18.00
      Za Parafian




© 2011 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.