SLO Przemków







Głosuj

Ranking stron ministranckich

Księga gości

Zobacz księgę
Dopisz do księgi

Linki





































     
  Warto zobaczyć
  Galeria Guzika
  Gry
  Muzyka
  Sport



  Kromka Słowa
  Liturgia Godzin
  Pismo Święte
  Czytania
  Gość diecezjalny



  Galeria
  Galeria






  Linki
  Linki






  Kontakt
  Kontakt






            
                
                                                                                                                                    

Intencje Mszy św. - październik A.D. 2010

   PIĄTEK 1 PAŹDZIERNIKA, ŚW.TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS DZ i DK

      godz. 18.00
      +Józefa/k/ 7 rocz. śm. Bonifacy, Józef i zm. z rodz. Golczyk

   SOBOTA 2 PAŹDZIENIKA, ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW

      godz. 9.00
      Zmarli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące

      godz. 9.30
       +Ryszard Wieczysty z racji pogrzebu

   NIEDZIELA 3 PAŹDZIERNIKA, XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W intencji Członkiń Róży NMP Różańcowej, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Bronisławy/k/ i Jana

       godz. 11.00
      +Apolonia, Kasper, Eugeniusz, Józef, Franciszek Seternus
      +Krystyna Horelik

       godz. 18.00
      +Adela, Stanisław Wocial, Genowefa, Wacław Kowalscy

   PONIEDZIAŁEK 4 PAŹDZIERNIKA, ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

       godz. 18.00
      +Konrad Przybylski, int. ofiarowana od kolegów

   WTOREK 5 PAŹDZIERNIKA, ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY KOWALSKIEJ

       godz. 17.00
      W intencji Młodzieży, Rodziców, Świadków i Animatorów, dziękczynno-błagalna

       godz. 17.00
      +Henryk Więckowski z racji pogrzebu

   ŚRODA 6 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Jarosława/k/ Wiązek

   CZWARTEK 7 PAŹDZIERNIKA, NMP RÓŻAŃCOWEJ

       godz. 18.00
      +Zofia Knapik, int. ofiarowana od Marii Polak, Agnieszki Cibor z rodz.

   PIĄTEK 8 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Zofia Knapik, int. ofiarowana od bratowej Kazimiery z Choczni

   SOBOTA 9 PAŹDZIERNIKA, BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA BP

       godz. 9.00
      +Maria, Władysław Wolanin i zmarli rodzice

       godz. 9.00
      +Jan Mielczarek, Stanisława/k/, Andrzej Pracowici

   NIEDZIELA 10 PAŹDZIERNIKA, XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      Za zmarłe Członkinie z Róży NMP Różańcowej

       godz. 9.30
      +Władysław Biedrowski, Pelagia, Antoni Szary

       godz. 11.00
      +Wiktoria, Irena, Bronisław, Jan Kozak i zmarli z rodziny

       godz. 18.00
      +Józef Kochanowicz 14 rocznica śmierci

   PONIEDZIAŁEK 11 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Zofia Knapik, int. ofiarowana od chrześniaka Witka z rodz. z Tych

   WTOREK 12 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Zofia Knapik, int. ofiarowana od Janusz i Barbary Kolber z Wadowic

   ŚRODA 13 PŹDZIERNIKA, BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO

       godz. 18.00
      +Janina Skawińska z racji pogrzebu

   CZWARTEK 14 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Marta, Władysław Uczciwek i zmarli z rodziny

   PIĄTEK 15 PAŹDZIERNIA, ŚW. TERESY Z AVILA DZ i DK

       godz. 18.00
      +Jarosława/k/ Wiązek int. ofiarowana od Róży M B Gromnicznej

   SOBOTA 16 PAŹDZIERNIKA, ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ KSIĘŻNEJ

       godz. 9.00
      +Stanisław Pióro, Piotr Ropuszyński, Rozalia, Szczepan Bezrąk

   NIEDZIELA 17 PAŹDZIERNIKA, XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

       godz. 8.00
      +Janina, Ludwik, Helena, Barbara

       godz. 9.30
      +Jan Pracowity 13 rocznica śmierci

       godz. 11.00
      +Petronela, Franciszek Sawiccy, Marianna, Jan Maćkowiak

       godz. 18.00
      +Katarzyna 11 rocz. śm., Jan, Józef Izdebscy

   PONIEDZIAŁEK 18 PAŹDZIERNIKA, ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY

       godz. 18.00
      +Marianna, Stefan Gajewscy i zmarli z rodziny

   WTOREK 19 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      W 25 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Jana i Weronikę
      dziękczynno-błagalna

   ŚRODA 20 PAŹDZIERNIKA, ŚW. JANA KANTEGO KPŁ

       godz. 18.00
      +Włodzimierz 10 rocz. śm. Bembnista, Mieczysław Dryja 26 rocz. śm.
      i zmarli z rodziny

   CZWARTEK 21 PAŹDZIERNIKA, BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ BP

       godz. 18.00
      +Ks. Stanisław Kusiak, Bolesław, zm. rodzice i z rodziny Kusiak

   PIĄTEK 22 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Roman. Bolesław Drabik, Katarzyna, Szczepan Prus

   SOBOTA 23 PAŹDZIERNIKA

       godz. 9.00
      +Jarosława/K/ Wiązek

       godz. 9.00
      +Elżbieta Kucharska, int. ofiarowana od rodzin Władysiak i Kołodziejewskich

   NIEDZIELA 24 PAŹDZIERNIKA XXX ZWYKŁA

       godz. 8.00
      W 60 rocznicę urodzin Edwarda Wojciechowskiego, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Andrzej Jończyk 2 rocz. śm. i zmarli rodzice i teściowie

       godz. 11.00
      +Mirosław 1 rocz. śm. i z okazji urodzin, Joanna Sołoducha

       godz. 18.00
      W 70 rocznicę urodzin Sabiny Banyś, dziękczynno-błagalna

   PONIEDZIAŁEK 25 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Marianna Smolka 22 rocznica śmierci

   WTOREK 26 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Wojciech Duma, zm. rodzice Franciszka/k/, Michał Izdescy,
       +Jadwiga, Józef Michalak

   ŚRODA 27 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      +Feliks Guzikowski 2 rocznica śmierci

   CZWARTEK 28 PAŹDZIERNIKA, ŚW. AP. SZYMONA I JUDY TADEUSZA

       godz. 18.00
       +Helena Smolka, Olga Malesz

   PIĄTEK 29 PAŹDZIERNIKA

       godz. 18.00
      Zmarli z rodz. Wojtowicz i Skraba +Rafał Korkuć

   SOBOTA 30 PAŹDZIERNIKA

       godz. 9.00
      W 18 rocznicę urodzin Iwony, dziękczynno-błagalna

       godz. 9.30
      +Bolesław Robełko z racji pogrzebu

   NIEDZIELA 31 PAŹDZIERNIKA ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

       godz. 8.00
      +Apolonia, Aleksander Sawiccy i zmarli z rodziny

       godz. 9.30
      W 55 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa przez Tadeusza
      i Marię Ropuszyńskich, dziękczynno-błagalna

       godz. 11.00
      +Irena Miśkiewicz 11 rocznica śmierci

       godz. 18.00
      +Janusz Prasał 3 rocz. śm. i zmarli rodzice i teściowie


© 2010 - SLO Przemków - P.Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.