SLO Przemków


SLOGaleria GierGry Online!


Ogień i woda

Playing With Fire 2

Kawai Run 2

Tank Trouble

Billards

Drag Racer 2
15:52:16   

Minecraft-Co to takiego???    Minecraft to gra typu SANDBOX, stworzona przez Markusa Perssona (Notch) oraz dalej dopracowywana przez Jensa Bergenstena (Jeb). Sprzedaż tej gry przyniosła wielki dochód i zapoczątkowała powstanie firmy Mojang AB. Wielu ludzi kupuje tz.  ''Gift Code Minecraft Premium'', Zeby móc grać na wszystkich serwerach świata. Najlepszym znawcą Minecrafta, graczem, projektantem oraz sponsorem tejże gry jest HyPixel. Wielu ludzi nagrywa tę gre na różne portale, np. Teitch, Youtube itp...
        
            


27 stycznia 2014, Alli


Lepsza, nowsza FIFA 14!

      W FIFIE 14 można dostrec OGROMNE POPRAWKI. Jakość grania, grafika zarówno pikarzy jak i murawy jest bardzo "odbudowana". Jezeli ktoś grał‚ w starsze wersje tejże gry, dostrzeże tak niewyobrażalne zmiany, a zachęci jego to do grania. Od FIFY 13 różni się wieloma jeszcze innymi szczegółami, ale to już jest "mniej ważne". Najważnieksze jest to, że możemy sobie pograć.


13 listopada AD 2013, Alli


Chwilka poświęcona symulatorom.      Symulator autobusu to gra, w której jest wiele możliwych opcji oraz bardzo dobrze zachowana grafika. Jeżdzi się autobusem, trzeba dotrzeć na czas na przystanek, a pasażerowie powinni być zadowoleni z przejazdu.
     Symulator farmy to rolnicza odsłona "wielkich" pojazdów. Ta gra zamieni nas w prawdziwych rolników!
13 listopada AD 2013, Alli


© 2014 - SLO Przemków - Alli - wszelkie prawa zastrzeżone.