SLO Przemków


  SLO
  Helios
  Multikino

                                                    
                        
                                                 
                    
                  "Sztorm"
 

      Christopher Sheldon (Jeff Bridges), kapitan ćwiczebnego żaglowca "Albatros", zabiera w rejs szkoleniowy trzynastu kadetów szkoły morskiej. Młodzi chłopcy postanowili swój ostatni rok szkolny spędzić właśnie na morzu. Załoga wyrusza w rejs po południowym Pacyfiku. Dla kadetów ma to być prawdziwa lekcja życia na morzu. Wspólne doświadczenia sprzyjają zawiązywaniu nowych przyjaźni. Kadeci uczą się, czym jest lojalność, jedność, dyscyplina. Każdy z chłopców zabiera także ze sobą na pokład bagaż przeżyć, lęków i spraw, które nie dają im spokoju. Podczas rejsu w łódź uderza ogromy sztorm, który łączy członków wyprawy w walce o życie. Zpraszam do oglądnięcia filmu o wartości przyjaźni.28 stycznia AD 2015, P. Juchom"Spotkanie"
 

      Niezwykłe spotkanie w niezwykłych okolicznościach z Kimś niezwykłym. Zamknięta tymczasowo droga z powodu silnego deszczu jest powodem zatrzymania się pięciu osób w barze "Ostatnia Szansa". Bar staje się miejsce spotkania z Kimś wyjątkowym. Tylko czy Jego wyjątkowość pozwoli się uwieść? Czy decyzje, które podejmą będą dla nich dobre? Właściwe? Na pewno na całe życie i dalej.

link do filmu - kliknij
04 stycznia AD 2013, P. Juchom"August Rush"
 

      Zachęcam do oglądnięcia dobrego filmu o cudownym chłopcu, który obdarzony został wielkim talentem muzycznym. Niestety historia jego życia nie jest taka piękna i łatwa jak gra na instrumentach, na których muzykuje, choć to pewnie zbyt ubogie słowo do talentu jaki prezentuje. Dobry rodzinny film na świąteczny czas. Polecam.


15 grudnia AD 2012, P. Juchom


© 2015 - SLO Przemków - P. Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.