SLO Przemków


                           


"Próba ogniowa"
 

      Film, który polecam opowiada o tym, że partnera nie zostawia się w żadnej sytuacji i nie chodzi tutaj tylko o kolegów z pracy. Główny bohater Caleb, mąż Catherine nie traktuje swojej żony z szacunkiem, małżeństwoz kilkuletnim stażem się rozpada. Wtedy pojawia się pytanie czy warto ten związek ratować? Calebpodejmuje próbę ratowania małżeństwa, z jakim skutkiem musicie zobaczyć. Polecam film nie ze względu na akcję czy grę aktorską, ale dlatego, że będziemy mieli okazję uświadomić sobie, że każdego dnia powinniśmy walczyć o miłość. Film czasami cukierkowaty ale motyw z solniczką i pieprzniczką jest bardzo wymowny. Dobrego seansu.08 marca AD 2018, P. Juchom"Spotkanie"
 

      Niezwykłe spotkanie w niezwykłych okolicznościach z Kimś niezwykłym. Zamknięta tymczasowo droga z powodu silnego deszczu jest powodem zatrzymania się pięciu osób w barze "Ostatnia Szansa". Bar staje się miejsce spotkania z Kimś wyjątkowym. Tylko czy Jego wyjątkowość pozwoli się uwieść? Czy decyzje, które podejmą będą dla nich dobre? Właściwe? Na pewno na całe życie i dalej.

link do filmu - kliknij
04 stycznia AD 2013, P. Juchom"August Rush"
 

      Zachęcam do oglądnięcia dobrego filmu o cudownym chłopcu, który obdarzony został wielkim talentem muzycznym. Niestety historia jego życia nie jest taka piękna i łatwa jak gra na instrumentach, na których muzykuje, choć to pewnie zbyt ubogie słowo do talentu jaki prezentuje. Dobry rodzinny film na świąteczny czas. Polecam.


15 grudnia AD 2012, P. Juchom


© 2018 - SLO Przemków - P. Juchom - wszelkie prawa zastrzeżone.